مشاوره بازاریابی و فروش

نکته ی جالب این است که بخش زیادی از هزینه های ایجاد واحد و جذب منابع انسانی و یا برون سپاری کردن فعالیت های مربوط به بازاریابی، تبلیغات و برندینگ، توسط مشاوره و همکارهای قابل تعریف پاره وقت، قابل ذخیره است. جالب تر اینکه، بخشی از رسالت حرفه ای تیم مشاوره حس یک نگاه، کاهش هزینه و افزایش بهره وری فعالیت های بازاریابی، فروش و تبلیغات شماست. ما برای اینکار، جدا از تجربه، علم، خلاقیت و تخصص، خدمات منحصر به فردی را طراحی کرده ایم که تنها در اختیار حس یک نگاه بوده و منحصرا در صنعت ساختمان، عمران و معماری قابل اتخاذ است.

حس یک نگاه بسته های مختلفی برای آشنایی با شما و کسب و کارتان طراحی کرده است. شما میتوانید از بسته های دو جلسه ای مشاوره تا همکاری دراز مدت مشاوره بازاریابی، برندسازی و فروش بهره مند شوید.

با ما به نوشیدن یک قهوه و یا چای اصیل ایرانی بنشنید.

طراحی استراتژی بازاریابی و فروش اختصاصی

اعضای خانواده ی حس یک نگاه، تجربه مدیریت و مشاوره بازاریابی و فروش برندهای بزرگ و کوچک ملی و بین المللی در صنعت ساختمان و معماری را در کارنامه خود دارند (برای مشاهده ی برخی از مشتریان کلیک نمایيد) و اکنون با در کنار هم جمع شدن این تجربیات، آمادگی لازم برای طراحی استراتژي های فروش و بازریابی و کمک به تدوین برنامه بازاریابی و همچنین برنامه اجرایی فروش را بر اساس کسب و کار شما، محصول و خدمات قابل ارائه، بازار، رقبا و … را دارند. در این خصوص و بنا به شرایط خاص هر شرکت، حس یک نگاه مکمل بخش مهمی از واحد بازاریابی و فروش خواهد بود.

ارائه راهکار، طراحی کمپین های خلاق و تبلیغات هدفمند

به عنوان بخش مهمی از خدمان بازاریابی، برندینگ و فروش، حس یک نگاه با در نظر گرفتن شرایط درونی و بیرونی کسب و کار شما  (محصول، خدمات، توانایی ها، بازار، رقبا، رفتار مصرف کننده، مخاطب و …) راهکارهای هدفمندی را عموما در قالب کمپین ارائه میدهد. شما حتی میتوانید مجری کمپین های خود باشید و حس یک نگاه در این صورت در قالب مشاور به رسالت های حرفه ای خود میپردازد.  در این خصوص، حس یک نگاه از عناصر زیر بهره میبرد:

  • آشنایی به بازار صنعت ساختمان و معماری
  • علم تبلیغات و بکارگیری روانشناسی مخاطب
  • تخصص بازاریابی و برندسازی
  • خلاقیت
  • عشق
  • ذات کسب و کار شما

برندسازی

در کشورمان ایران بسیاری از مردم همه چیز را در باره برند و برندینگ میدانند! در مقابل، ما هیچ کدام از آن اطلاعات را نمیدانیم!
ما شما را میشناسیم. کالا و خدماتتان را!
ما مخاطب شما را کاملا تحلیل میکنیم. ما آنها را میشناسیم.
ما جلسات زیادی را با شما برقرار میکنیم.
ما هوشمندانه و خلاق فکر میکنیم. به همه ی آنچه به شما مرتبط است!
ما به روانشناسی، بازار و ذات کسب و کار شما در کنار علم و تجربه ی بازاریابی بسیار معتقدیم.
ما اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تعریف میکنیم.
ما چگونگی حرکت از جایی که هستید به جایی که قرار است بروید را هنرمندانه طراحی و آن را برایتان اجرا میکنیم.

ما یک هدف مهم را برای شما دنبال میکنیم: کاری کنیم که مخاطبانتان آنطور که میخواهید و ما نیز میخواهیم شما را بشناسند و عاشقانه ارزش بالاتری برای شما نسبت به رقبایتان قایل شوند.
ما متخصصین برند و برندینگ هستیم!
ما سالهاست که در بازار صنعت ساختمان و معماری فعال هستیم، آن را میشناسیم و بسیار دوستش داریم (همچنین معتقدیم درحال حاضر نیز، فضای پیشرفت خوبی در این صنعت موجود است! تفاوت های جالب و االبته بالقوه سودمندی با سالهای قدیمی تر این صنعت وجود دارد!)
ما سازنده گان، معماران، تولید کننده گان و واردکننده گان اساتید و دانشجویان فعال در این حوزه را می شناسیم و با آنها روابط دوستانه داریم 😊.
اگر به خلاقیت و هوشمندی “حس یک نگاه” شک دارید از اینکه با شما به نوشیدن یک فنجان قهوه، چای، یا آب میوه در دفتر”حس یک نگاه” یا یک جلسه ی دوستانه آنلاین بپردازیم، بسیار خوشحل میشویم. در غیر این صورت امیدواریم شما را در آینده ی نزدیک در قله های موفقیت ملاقات کنیم.

رویدادهای هدفمند

“حس یک نگاه” رویدادهای مختلفی با اهداف مشخص برای فعالان صنعت ساختمان و معماری فراهم میکند. اگر شما بصورت مستقیم یا غیر مستقیم با این صنعت در ارتباط هستید، در رویدادهای متنوع “حس یک نگاه” امکان آشنایی با همکاران، شرکا ی بالقوه، سازندگان، معماران، نماینده گان پخش، فروش و اجرای فعال سراسر کشور، مخاطبان نهایی و … را در فضایی جالب و برنامه هایی جالب تر خواهید داشت.

همچینی با توجه به ارتباطات و بسترهای حس یک نگاه در صنعت ساختمان و معماری با سازمان های دولتی و خصوصی، امکان برگزاری رویدادهای هدفمند آموزش محور، با اهداف مشخص برندینگ، بازاریابی و تبلیغات و طراحی رویدادهای اختصاصی وجود دارد.

خدمات ارائه (پرزنتیشن) حرفه ای

«حس یک نگاه»  تمامی آنچه برای معرفی شما در انواع رویدادها مطلوب است را برنامه ریزی، طراحی و اجرا میکند. اعضای دپارتمان معرفی، این کار را علمی آموخته و بصورت تجربی در آن مهارت پیدا کرده اند . “حس یک نگاه” ذاتا خلاق، دقیق و هوشمند است!
مهمترین بخش هر کسب و کار، نحوه ی معرفی آن است! اگر صاحب کالا و خدماتی در حوزه معماری و صنعت ساختمان هستید، در هر موقعیت و برنامه ای (از قبیل حضور در نمایشگاهها، سمینارهای تجاری و غیر تجاری، جلسات مهم و یا هر گونه رویداد) «حس یک نگاه» برای شما راهکارهای مناسب، تاثیر گذار، خلاق و هدفمندی را منحصرا برای شما و رویدادتان طراحی و اجرا میکند. علاوه بر بهره مندی از ایده پردازی و طراحی سناریوی خلاق و منحصر به فردتان، شما میتوانید در تمامی این رویدادها از منابع انسانی متخصص و آموزش دیده ی “حس یک نگاه” به منظور معرفی و فروش کالا و خدمات خود در صنعت ساختمان و معماری بهره مند شوید و بدین ترتیب علاوه بر صرفه جویی در وقت و انرژی منابع خود، بازدهی برند خود را در رویدادها بالا ببرید.


برنامه ی معرفی برند شما بر اساس معیار هایی از قبیل شخصیت و هویت برند شما، جایگاه، بازار هدف، اهداف استراتژیک، رقبایتان، شرایط بازار و روانشناسی مخطبانتان طراحی و توسط تیم معرفی حرفه ای حس یک نگاه مطباق با برنامه های تعیین شد، در تمامی رویداد ها معرفی میشود.

حضور حرفه ای آنلاین و دیجیتال مارکتینگ

با توجه به نیاز غیرقابل انکار بازاریابی و تبلیغات در فضای اینترنت و در راستای استفاده از بسترهای جذاب و موثر فضای مجازی، حس یک نگاه، برنامه ی حضور آنلاین و اجرای کمپین های مختلفی در فضای مجازی طرح ریزی میکند.

تمامی فعالیت های تبلیغات و بازارایابی دیجیتال که  بصورت آنلاین اجرا میگردد توسط شرکت همکار حس یک نگاه بصورت تخصصی انجام میشود البته حس یک نگاه وظیفه سیاست گذاری و نظارت را کاملا برعهده خواهد داشت.

بسته ی انحصاری حس یک نگاه

حس یک نگاه به واسطه سالها تجربه اعضای خانواده اش در حوزه ی بازاریابی و فروش کسب و کارهای صنعت ساختمان و معماری و همچنین بهره مندی از ارتباطات بخش خصوصی و دولتی در این صنعت، خدماتی و رویکرد هایی را طراحی کرده که تنها در اختیار او بوده و تنها در حوزه ی صنعت ساختمان و معماری قابل اتخاذ است. برای آشنایی با بیشتر، کارشناسان مجموعه در خدمتتان هستند. با عشق اما صریح و رک.

شما میتوانید با حس یک نگاه تماس بگیرید و یا در قسمت زیر، برایمان برای مشاوره رایگان شماره تلفن خودتون ارسال کنید.

صفحه‌ی «خدمات بازاریابی» را در اینستاگرام دنبال کنید...

حس یک نگاه

حس یک نگاه، گروه ایده پردازی و ارائه دهنده ی خدمات بازاریابی، فروش، برندسازی و تبلیغات بصورت تخصصی برای برندهای حوزه عمران، معماری و شهرسازی از جمله صنعت ساختمان و البته خود شهر به عنوان یک برند است.

حس یک نگاه مجموعه ای از گروه های مختلف با اعضایی متخصص در حوزه های عمران، معماری، شهرسازی، مدیریت بازاریابی، فروش، تبلیغات، برندینگ و روانشناسی است. 

تماس:

تلفن: ۰۲۱۲۲۷۲۴۰۵۹ 

آدرس ۱ : تهران، نیاوران، خیابان مژده، کوچه قادری، پلاک ۲

آدرس ۲ : تهران، میدان آزادی، ابتدای بزرگراه شهید لشکری، نبش بیمه ۳، پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری، فضای کار اشتراکی زاویه

حس یک نگاه در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق برای مجموعه حس یک نگاه محفوظ می باشد.۱۳۹۸