منابع انسانی فروش و بازاریابی

طبق بررسی های انجام شده،جذب منابع انسانی حرفه ای بازاریابی و فروش در لایه های مختلف از زمان بر ترین و چالش برانگیزترین مراحل در واحدهای بازاریابی و فروش است. برای اولین بار در ایران، حس یک نگاه با همراهی مدرسه کسب و کار خانه عمران
،منابع انسانی مستعد جویای کار را جذب و پس از انجام آموزش ها و اطمینان از کسب مهارت های لازم توسط متخصصین بازاریابی و فروش و دست اندرکارن صنعت ساختمان و معماری، آنها را برای فعالیت حرفه ای در سطوح مختلف شغلی بازاریابی و فروش (کارشناس، مهندس، سرپرست و مدیر فروش و بازاریابی) در شرکت های درخواست دهنده آماده میکند.
دوره های تخصصی آموزش مهارت های فروش و دانش بازاریابی به صورت تخصصی، کاربردی و اجرایی برای اصناف مختلف صنعت ساختمان با همکاری مدرسه کسب و کار خانه عمران، در مجتمع تعالی صنعت ساختمان برگزار میشود. همچنین در صورت دار بودن منابع انسانی، از آموزش های کوتاه مدت و مشاوره تخصصی این حوزه برای توانمندسازی و ارتقا جایگاه واحد بازاریابی یا فروش بهره مند شوید.

حس یک نگاه

حس یک نگاه، گروه ایده پردازی و ارائه دهنده ی خدمات بازاریابی، فروش، برندسازی و تبلیغات بصورت تخصصی برای برندهای حوزه عمران، معماری و شهرسازی از جمله صنعت ساختمان و البته خود شهر به عنوان یک برند است.

حس یک نگاه مجموعه ای از گروه های مختلف با اعضایی متخصص در حوزه های عمران، معماری، شهرسازی، مدیریت بازاریابی، فروش، تبلیغات، برندینگ و روانشناسی است. 

تماس:

تلفن: ۰۲۱۲۲۷۲۴۰۵۹ 

آدرس ۱ : ​تهران، نیاوران، خیابان مژده، کوچه قادری، پلاک ۲

آدرس ۲ : ​تهران، میدان آزادی، ابتدای بزرگراه شهید لشکری، نبش بیمه ۳، پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری، فضای کار اشتراکی زاویه

حس یک نگاه در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق برای مجموعه حس یک نگاه محفوظ می باشد.۱۳۹۸