برندسازی شهری

حس یک نگاه به عنوان گروه ایده‌پردازی و برندسازی شهری، خدمات ویژه‌ای را بصورت تخصصی و در قالب‌های مختلف اما با عشق ارائه میدهد:

ایده پردازی در حوزه ی برندسازی شهری

اتاق فکر گروه حس یک نگاه (متشکل از شهرساز، جامعه شناس، روانشناس، معمار، مجسمه ساز و طراحان گرافیک) با به اشتراک گذاردن ایده های مختلف برای بخش های مختلف شهر (اعم از منطقه، محله، خیابان، کوچه، دیوار، میدان و …) به طرق مختلف و با بکار گیری مفاهیم علمی شهرسازی و اصول خلاقیت و پروش خلاق ایده به ایده پردازی و نوآوری در حوزه ی برندینگ شهری پرداخته و آنها را به فراخور نیاز در دسترس ارگان های مرتبط و تصمیم گیرندگان حوزه ی شهری قرار میدهد. ایجاد حس خوب و تصویری عمیق و پرمعنا از شهر در ذهن و قلب شهروندان و تقویت انگیزه و مشارکت شهروندی در کنار جلوه های زیبایی شناختی و فرهنگی به عنوان برخی از اهداف اصلی در نظر گرفته میشود.

در ایده پردازی شهری برای هر فضا، کوچه، محله، منطقه، و… معیارهای وسیعی از جمله زیبایی شناختی، هویت فرهنگی، پیام و هدف مشخص شده، ساکنین و نیازهای موجود در نظر گرفته میشود. خروجی این فرایند عموما شامل نوآوری و طرح هایی است که پیشتر مطرح و اجرا نشده است.

حس یک نگاه به عنوان ایده پرداز و مشاور، محدود به پرورش فرم و نوع خاصی از اتفاقات شهری نمیباشد بلکه ایده های حاصله، و به فراخور نیاز از دیوارنگاری خلاق و احجام مفهومی تا کمپین و رویدادهای خلاق و فراتر از آن را در راستای برندسازی شهری در بر خواهد داشت.

همچنین به سفارش سازمان های تصمیم گیرنده، برای پوشش دادن موضوعات خاص مطرح شده، ایده پردازی شهری به طور اصولی، خلاق و هدفمند قابل انجام خواهد بود.

زیباسازی شهری

حس یک نگاه، شهر را زیبا میکند. به طرق مختلف، اما تاثیرگذار. خلاق و نوآورانه. او با در دست داشتن دانش فنی، بینش فرهنگی و جامعه شناختی و بهره مندی از افراد خلاق، اقدام به خلق هنرهای مختلفی در سطح شهر میکند که برخی از آنها شامل رنگ آمیزی خلاق، احجام مفهوی، مبلمان شهری خلاق، فعالیت های بین رشته ای، هنر تعاملی، برگزاری رویدادهای مشارکت مردمی و … در راستای زیباسازی (بصری و باطنی) شهر به شیوه ای متفاوت و ماندگار میباشد.

خلاقیت شهری

حس یک نگاه در حوزه خلاقیت شهری به هیچ سبک فکری و استفاده از بستر خاصی بجز رعایت ضوابط فرهنگی و مذهبی میهن عزیزمان محدود نخواهد بود و به طرق مختلف، شور و نشاط، مشارکت، انگیزه، لذت و تفکر را برای شهروندان به ارمغان می آورد.

همچنین، شرایط موجود شهر شامل پتانسیل ها و  در کنار آلودگی های بصری در نظر گرفته شده و دائما سعی بر استفاده ی خلاقانه از آلودگی های بصری که گاها به دلایل فنی اجتناب ناپذیر بوده، در راستای زیباسازی است.

حس یک نگاه پروژه ها مختلفی با حجم فعالیت و قیمت های متنوع طراحی نموده و بر اساس اهداف مشخص و موضوعیتی سازمان های تصمیم گیرنده در حوزه امور شهری مناطق مختلف، ارائه و اجرا میکند.

مشاوره تخصصی

حس یک نگاه نه به عنوان اولین مجموعه تخصصی ایده پردازی و برندسازی در حوزه شهری، بلکه به عنوان یک مجموعه با بهره مندی از اعضایی عاشق، دغدغه مند، متخصص، چند وجهی و با دانش و تجربه در حوزه برندینگ شهری و معماری، آماده ی مشارکت با تمامی دستندرکاران و تصمیم گیرندگان برای ساختن برندی با ارزش از شهر در قالب مشاوره تخصصی میباشد.

دعوت از هنرمندان و علاقه مندان

حس یک نگاه از تمامی هنرمندان مستقل، فعال یا علاقه مند با تخصص های مجسمه سازی، نقاشی، گرافیک، گرافیتی و … برای همکاری در زمینه های مختلف خلاقیت های شهری دعوت به عمل می آورد. ما در حس یک نگاه علاوه بر زیبایی و پویایی شهر، به هنر ارج منهیم و در راستای مشارکت بیشتر از حضور هنرمندان استقبال میکنیم.

صفحه‌ی «خلاقیت شهری توسط حس یک نگاه» را در اینستاگرام دنبال کنید…

حس یک نگاه

حس یک نگاه، گروه ایده پردازی و ارائه دهنده ی خدمات بازاریابی، فروش، برندسازی و تبلیغات بصورت تخصصی برای برندهای حوزه عمران، معماری و شهرسازی از جمله صنعت ساختمان و البته خود شهر به عنوان یک برند است.

حس یک نگاه مجموعه ای از گروه های مختلف با اعضایی متخصص در حوزه های عمران، معماری، شهرسازی، مدیریت بازاریابی، فروش، تبلیغات، برندینگ و روانشناسی است. 

تماس:

تلفن: ۰۲۱۲۲۷۲۴۰۵۹ 

آدرس ۱ :  اقدسیه، بعد از بلوار اوشان، خیابان سمیع، مجموعه ی باغ بهشت

​آدرس ۲ :  سهروی شمالی، نرسیده به مطهری، کوچه باغ، مجتمع تعالی صنعت ساختمان

حس یک نگاه در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق برای مجموعه حس یک نگاه محفوظ می باشد.۱۳۹۹