«حس یک نگاه» کیست؟

حس یک نگاه ارائه دهنده‌ی راهکارهای خلاق در حوزه‌های معماری، ساخت و ساز و شهرسازی است. حس یک نگاه به طرق مختلف به برندسازی در صنعت ساختمان، معماری و شهرسازی می‌پردازد؛ برندسازی به معنای اصیل، عمیق، اصولی و ماندگار؛ چیزی که امروز کمتر یافت می‌شود و فردا از آنش است؛ همان باور قلبی شما در کسب و کارتان!

حس یک نگاه خدمات متفاوتی را به تصمیم‌گیران شهری و مدیران کسب و کار در صنعت ساختمان ارائه می‌کند؛

  • حس یک شهر: در مقیاس شهری، حس یک نگاه به برندسازی و خلاقیت های شهری می‌پردازد؛ از طراحی منظر شهری با نگاهی خلاق تا یک دیوارنگاری متفاوت و مجسمه شهری یا برگزاری یک رویداد خلاق شهری و طراحی فضایی جالب در شهر
  • حس یک ساختمان: در مقیاس ساختمان، حس یک نگاه به برندسازی در صنعت ساختمان می‌پردازد؛ از طراحی یکپارچه‌ی معماری، معماری داخلی و هویت بصری منحصر به فرد تا تبلیغات و ارائه‌ی نقشه‌ی راه برندینگ برای معماران و سازندگان و در نهایت معرفی حرفه ای و خلاق یک بنا
  • حس یک فضا: حس یک نگاه خدمات ویژه‌ای جهت برندسازی اماکن تجاری، فرهنگی و فضاهای خاص ارائه می‌دهد.

حس یک نگاه مجموعه ای از انسان‌های عاشق، متخصص و با تجربه در حوزه‌های عمران، معماری، شهرسازی، مدیریت بازاریابی، تبلیغات، برندینگ و روانشناسی است.

حس یک نگاه در ارائه‌ی خدماتش محدود به رسانه خاص، راهکارهای برندینگ و برنامه‌های بازاریابی از پیش تعیین شده نیست. در واقع برای هر برند بصورت تخصصی و با در نظر گرفتن معیارهای زیادی، ایده پردازی کرده و راهکارهای اختصاصی خلاقانه‌ای ارائه میکند که در آن از بسترهای مناسب موجود به شکل موثر و هدفمندی بهره خواهد برد و یا بستری خلاق را برایش میسازد.


پارتنرها

سید پویا سیدین‌نور

مدیر عامل

سالار قنبری

مشاور ارتباطات بازاریابی و برندینگ

اناهیتا صفی‌خانی

مشاور خلاقیت

آیدا فلاح‌پور

شهرساز و مجسمه‌‎ساز

سعید رضویان

مدیر فیلم‌برداری و تدوین

رسا رزاقی کلکو

طراح صنعتی و تصویرساز

فاطمه صالحی

معمار و شهرساز 

کارشناس منظر شهری

احسان هنرمند

مهندس عمران

عاطفه عمو حیدری

طراح گرافیک

زهرا رجب‌زاده

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

مهدی شاکرین

سرپرست فنی

کیمیا محمدی

کارشناس توسعه بازار

حس یک نگاه چه کار ویژه‌ای برای شما و برندتان بصورت انحصاری میتواند انجام دهد؟