خدمات ارائه (پرزنتیشن) حرفه ای

«حس یک نگاه»  تمامی آنچه برای معرفی شما در انواع رویدادها مطلوب است را برنامه ریزی، طراحی و اجرا میکند. اعضای دپارتمان معرفی، این کار را علمی آموخته و بصورت تجربی در آن مهارت پیدا کرده اند.
مهمترین بخش هر کسب و کار، نحوه ی معرفی آن است! اگر صاحب کالا و خدماتی در حوزه معماری و صنعت ساختمان هستید، در هر موقعیت و برنامه ای (از قبیل حضور در نمایشگاهها، سمینارهای تجاری و غیر تجاری، ارائه به سرمایه گذار، جلسات مهم و یا هر گونه رویداد) حس یک نگاه برای شما راهکارهای مناسب، تاثیر گذار، خلاق و هدفمندی را منحصرا برای شما و رویدادتان طراحی و اجرا میکند. علاوه بر این، شما میتوانید در تمامی این رویدادها از منابع انسانی متخصص و آموزش دیده ی “حس یک نگاه” به منظور معرفی و فروش کالا و خدمات خود در صنعت ساختمان و معماری بهره مند شوید و بدین ترتیب علاوه بر صرفه جویی در وقت و انرژی منابع خود، بازدهی حضور برندتان در رویدادهای مختلف بالاتر میرود.


چگونگی معرفی برند شما و محصولات و خدمات وابسته، بر اساس معیار هایی از قبیل شخصیت و هویت برند، جایگاه، بازار هدف، اهداف استراتژیک، رقبای موجود، شرایط بازار، روانشناسی مخطب و نوع رویداد، طراحی و توسط اعضای تیم معرفی حس یک نگاه مطباق با برنامه های تعیین شد، در رویداد مربوطه ارائه میشود.

اطلاعات بیشتر و مشاوره

حس یک نگاه

حس یک نگاه، گروه ایده پردازی و ارائه دهنده ی خدمات بازاریابی، فروش، برندسازی و تبلیغات بصورت تخصصی برای برندهای حوزه عمران، معماری و شهرسازی از جمله صنعت ساختمان و البته خود شهر به عنوان یک برند است.

حس یک نگاه مجموعه ای از گروه های مختلف با اعضایی متخصص در حوزه های عمران، معماری، شهرسازی، مدیریت بازاریابی، فروش، تبلیغات، برندینگ و روانشناسی است. 

تماس:

تلفن: ۰۲۱۲۲۷۲۴۰۵۹ 

آدرس ۱ :  اقدسیه، بعد از بلوار اوشان، خیابان سمیع، مجموعه ی باغ بهشت

​آدرس ۲ :  سهروی شمالی، نرسیده به مطهری، کوچه باغ، مجتمع تعالی صنعت ساختمان

حس یک نگاه در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق برای مجموعه حس یک نگاه محفوظ می باشد.۱۳۹۹