رویدادهای شناخت تکنولوژی‌های معماری و ساختمانی برای معماران و سازندگان توسط برندهای معتبر در صنعت ساختمان و معماری

بنابه تجربه‌ی کسب شده، شناخت متریال و تکنولوژي‌های به روز و کاربردهای مهم آنها، قابلیت ها و استفاده خلاق معمارانه، اصول اجرایی، معیارهای انتخاب هوشمندانه و در نهایت آشنایی با برندهای معتبر و قابل اعتماد در بخش های مختلف صنعت ساختمان، از اهمیت فراوان برخوردار بوده که عموماً در سیستم آموزشی و البته بازار کسب و کار کمتر به آن پرداخته شده است. در این بین، فرهنگ سازی در خصوص متریال ها و تکنولوژي های نوین و یا سبک تفکر در طراحی از اهمیتی ویژه برخوردار است. شرکت حس یک نگاه با همکاری خانه عمران به عنوان پیشتاز صنعت آموزش کشور در حوزه صنعت ساختمان و معماری بصورت رسمی برای اولین بار اقدام به ایجاد بستری برا ارائه ی موثر مباحث یاد شده به عنوان مکمل دوره‌های تخصصی و کاربردی جاری در سطح بالا و توسط برندهای معتبر و صاحب تکنولوژی کرده است.

لازم به ذکر است که خانه عمران با ارائه بالغ بر ۳۰۰ کد دوره های کابردی در صنعت ساختمان و معماری از ۲۰ سال پیش تا کنون ارتباط مناسبی را با حدود ۶۰.۰۰۰ سازنده و آرشیتکت کسب کرده است که اکنون با همکاری شرکت حس یک نگاه از این ارتباط در راستای اهداف تعالی صنعت ساختمان و شرکت های تامین کننده کالا

در این راستا، رویدادهای آموزشی ترویجی بصورت ويژه و با محتوی ای متفاوت در سالن سمینار خانه عمران یا در محل کارخانه شرکت های صاحب تکنولوژی (و یا بصورت آنلاین یا ترکیبی) برای مخاطبین هدف مشخص (که غالبا سازنده، معمار و مدیر پروژه هستند)، قابل طراحی و برگزاری است. در ادامه به توضیح اهداف، خدمات مشترک حس یک نگاه و خانه عمران و مزایای مشارکت برندهای معتبر فعال در صنعت ساختمان و معماری پرداخته میشود.

اهداف

برخی مزایای مشارکت در رویداد آموزشی ترویجی (به عنوان ارائه دهنده)

 • معرفی هوشمندانه و موثر کالا و خدمات قابل ارائه
 • آگاه سازی تصمیم گیرندگان پروژه ها از راهکار فنی/معماری قابل ارائه و چرایی انتخاب آن در مقایسه با گزینه های موجود در بازار
 • برندسازی و بازاریابی آموزش محور؛ ترسیم ارزش های برند در ذهن تصمیم گیرندگان فعلی و آتی صنعت ساختمان و معماری در کنار کمک به ارتقای سطح دانش فنی و زیبایی شناختی آنان
 • ارتباط موثر با حدود ۱۰۰ نفر از تصمیم گیرندگان بالقوه صنعت به صورت مستقیم (حین رویداد) و قرار گرفتن در معرض دید نزدیک به ۶۰ هزار عضو خانه عمران در فضای مجازی (از تاثیرگذاران صنعت)
 • فعالیت در راستای رسالت‌های اجتماعی، فرهنگی و آموزشی
 • تثبیت اعتبار در فضای مجازی و فیزیکی در ذهن مخاطبین جدید و فعلی

برخی اهداف قابل دستیابی برای مخاطبان رویداد (سازندگان و معماران)

 • آشنایی با موارد استفاده ی محصول و تکنولوژي مورد بحث
 • آشنایی با مفاهیم و نکات فنی و جزئیات اجرایی مرتبط با محصول
 • آشنایی با ویژگی ها و پتانسیل های موجود در مقابل راهکارهای جایگزین و قدرت ارزیابی اصولی
 • شناخت بسترهای معمارانه و خلاق در بکارگیری تکنولوژی
 • شناخت معیارهای مهم و موثر در انتخاب راهکار، کالا، تکنولوژی و تامین کننده ی آن
 • آشنایی با برندهای قابل اعتماد و معتبر
 • نمونه پروژه های اجرایی
 • دریافت مشاوره فنی برای پروژه های موجود احتمالی از تامین کنندگان مشارکت کننده در طرح

محتوای رویداد

محتوی رویداد توسط صاحبین برند قابل طراحی و ارائه است. لیکن موارد پیشتر بیان شده در بخش اهداف به عنوان پیشنهاد و در راستای افزایش اثربخشی (هم از نقطه نظر نیازهای آموزشی و هم در راستای اهداف ترویجی برند به منظور تاثیرگذاری بیشتر ) ارائه میگردد.

همچنین پیشنهاد می‌گردد در صورت امکان، نمونه محصولات برای آشنایی ملموس، خلق جذابیت و تاثیرگذاری بیشتر و یا بیان چگونگی اجرا (در صورت نیاز) بصورت زنده در روند ارائه مدنظر قرار داده شود. (در این راستا، همکاری‌های لازم از سوی خانه عمران برای تطبیق و فراهم‌کردن بستر مورد نیاز، صورت می‌گیرد).

انواع برگزاری رویداد

برگزاری رویدادهای آموزشی ترویجی بصورت تخصصی برای معرفی متریال های و تکنولوژی های نوین ساختمانی در قالب و انواع مختلفی و به فراخور نیاز مشارکت کنندگان قابل برگزاری است. در واقع حس یک نگاه اول از همه نقش اطلاع رسانی به سازندگان و معماران عضو خانه عمران را داشته و سپس به معرفی و ترویج رویداد و ارائه دهنده ی آن به طرق مختلفی میپردازد.

رویداد میتواند به شیوه ی حضوری و در سالن سمینار خانه عمران به ظرفیت ۱۲۰ نفر یا در محل شرکت یا کارخانه برند مشارکت کننده ویا بصورت آنلاین برگزار گردد. همچنین در صورت نیاز، امکان برقراری تماس تصویری با خارج از کشور در راستای اهداف برند و یا طراحی پنل پرسش و پاسخ وجود خواهد داشت. در این راستا زیرساخت مطلوب توسط خانه عمران فراهم میگردد.  (برای اطلاعات بیشتر با دفتر حس یک نگاه تماس حاصل فرمایید).

مدت زمان رویداد

مدت زمان رویداد به صورت معمول ۲-۳ ساعت بوده که این زمان، بر اساس نوع محصول، تکنولوژی و همچنین نیاز و اهداف برند قابل تغییر است.

مخاطبان رویداد

شرکت‌کنندگان در رویداد، بر اساس نوع محصول / تکنولوژی و مخاطبان هدف، قابل دسته بندی و شامل ۳ دسته ی کلی ذیل میشوند:

1- شرکت‌کنندگان در دوره های جاری و پر مخاطب خانه عمران شامل:

 • دوره حرفه ای طراحی معماری
 • دوره جامع اجرای ساختمان
 • پودمان شغلی معماری داخلی
 • پودمان سازنده حرفه ای
 • دوره بازسازی ساختمان
 • پودمان سرپرست کارگاه ساختمانی
 • دوره شناخت متریال و تکنولوژي های نوین ساختمانی
 • و …

(لیست تمامی دوره ها در وبسایت خانه عمران قابل مشاهده است)

 

2- فارغ التحصیلان اخیر دوره های مرتبط که در حال حاضر مشغول به فعالیت حرفه ای در بازار صنعت ساختمان و معماری اند.

3- دست‌اندرکاران صنعت ساختمان و معماری و علاقه مندان

معرفی و ترویج رویداد

همکاری برند مشارکت کننده برای رویداد مورد نظر در صفحه ی نخست وبسایت خانه عمران معرفی میگردد. همچنین صفحه ای اختصاصی برای معرفی برند مشارکت کننده به عنوان ارائه دهنده به همراه اطلاعات تکمیلی رویداد در حوزه معماری تخصصی برند مربوطه در وبسایت خانه عمران طراحی میگردد.

معرفی رویداد با تهیه‌ی ویدیوی ترویجی از برند مشارکت‌کننده شروع می‌شود. محتوی این ویدیو شامل مصاحبه با صاحبان برند یا مدیران مربوطه، بیان چرایی رویداد، محتوی رویداد و کلیت نکات آموزشی قابل ارائه در ریداد و مختصری از تاریخچه‌ی برند و جایگاه آن در صنعت ساختمان و معماری می‌شود. (محتوی ویدیو توسط استدیو خانه عمران و با مشورت برند مشارکت کننده تهیه و تدوین و پخش میشود)

بنر، پوستر، دعوت نامه برای استفاده در فضای مجازی و چاپ، طراحی و مورد استفاده قرار میگیرید.

محتوی های ترویجی رویداد از طریق صفحات رسمی و شبکه‌های اطلاع رسانی وابسته به خانه عمران با ذکر نام و معرفی صفحه مجازی برند مشارکت کننده منتشر شده و کارشناسان خانه عمران برای توضیحات تکمیلی و جذب مخاطب در جریان قرار می‌گیرند. همچنین پوستر و بنرهای رویداد با ذکر برند مشارکت کننده در محل دورهمی های خانه عمران نصب میشود.

از روند برگزاری رویداد نیز فیلمبرداری  و ویدیویی توسط خانه عمران  و تحت نام برند مشارکت کننده تهیه شده که به عنوان رپورتاژ، بعد از برگزاری رویداد از طریق صفحات و شبکه‌های اطلاع رسانی مربوطه نشر داده خواهد شد.

فایل هر دو ویدیو برای استفاده‌های تبلیغاتی در اختیار برند مشارکت‌کننده قرار خواهد گرفت.

زمان

از زمان تفاهم همکاری تا برگزاری رویداد، مدت زمان پیش بینی شده برای انجام فعالیت های مربوط به معرفی و تبلیغات رویداد حداقل یک هفته از سوی خانه عمران اعلام می‌گردد.

امکانات تبلیغاتی جانبی

برخی امکانات تبلیغاتی جانبی شامل موارد ذیل است:

شرکت حس یک نگاه به عنوان برنامه ریز و مجری کمپین های تبلیغاتی و برندینگ در صنعت ساختمان و معماری، با استفاده از ارتباطات مناسب با بخش های مختلف این صنعت و برخورداری از تکنیک و دانش بازاریابی دیجیتال، برنامه های هوشمندانه ای برای پروموت کردن و جایگاه سازی رویداد ارائه شده توسط برند مشارکت کننده و معرفی برند مشارکت کننده میان جامعه مخابان هدف آن برند در نظر خواهد داشت که در صورت نیاز، در راستای اهداف برند بکار گرفته خواهد شد.

همچنین از سوی خانه عمران به عنوان مرکز قابل اعتماد برای منابع آموزشی و تخصصی بستر های زیر برای برندهای مشارکت کننده قابل ارائه خواهد بود.

 • در نظر گرفتن کانتری به منظور کسب اطلاعات بیشتر برای علاقه مندان و قراردادن بروشور، کاتلوگ، دستورالعمل‌ و…
 • قرار دادن اطلاعت برند مشارکت کننده در بسته قابل ارائه به شرکت‌کنندگان در رویداد از سوی خانه‌عمران

درخواست مشاوره تلفنی (رایگان)

حس یک نگاه

حس یک نگاه، گروه ایده پردازی و ارائه دهنده ی خدمات بازاریابی، فروش، برندسازی و تبلیغات بصورت تخصصی برای برندهای حوزه عمران، معماری و شهرسازی از جمله صنعت ساختمان و البته خود شهر به عنوان یک برند است.

حس یک نگاه مجموعه ای از گروه های مختلف با اعضایی متخصص در حوزه های عمران، معماری، شهرسازی، مدیریت بازاریابی، فروش، تبلیغات، برندینگ و روانشناسی است. 

تماس:

تلفن: ۰۲۱۲۲۷۲۴۰۵۹ 

آدرس ۱ :  اقدسیه، بعد از بلوار اوشان، خیابان سمیع، مجموعه ی باغ بهشت

​آدرس ۲ :  سهروردی شمالی، نرسیده به مطهری، کوچه باغ، مجتمع تعالی صنعت ساختمان

حس یک نگاه در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق برای مجموعه حس یک نگاه محفوظ می باشد.۱۳۹۹