صادرات مصالح، تکنولوژی و خدمات ساختمانی و معماری

گروه حس یک نگاه، در راستای گسترش فعالیت های بازاریابی در حوزه بین المللی، با بهره مندی از ارتباطات بین المللی در برخی کشورها و دارا بودن شرکای تجاری با تجربه در حوزه صادرات، بازرگانی و حمل و نقل، بستر بازاریابی و فروش برخی کالاهای ساختمانی و معماری را برای تولید کننده های با کیفیت مصالح و تکنلوژی های ساختمانی و معماری فراهم کرده است.

خدمات صادرات به شرکت ها و اصناف محدودی در صنعت ساختمان قابل ارائه است. همچنین با توجه به بازار صنعت ساختمان در کشورهای مقصد، منابع موجود محلی، کیفیت و استاندارهای محلی و… مصالح و تکنولوژی های محدودی، برای صادرات توصیه میشود.

در حال حاضر کشورهای عمان، عراق، قطر، ازبکستان، تاجیکستان، گرجستان، افغانستان، هند و در مواردی خاص برخی کشورهای اروپایی از جمله آلمان، با پتانسیل مناسب برای واردات برخی کالا و خدمات با کیفیت صنعت ساخت و ساز و معماری از ایران در نظر گرفته میشود.

سنگ های ساختمانی (به شکل کوپ، اسلب و فروآری شده بسته به کشور مقصد)، مصالح سفت کاری و دیوارچینی، انواع گچ، بلوک های سبک ساختمانی، AAC، سیستم های ساخت و ساز خشک، افزودنی ها و تکنولوژي های بتن، کف پوش و دیوارپوش، دیوارها و پوشش های حجمی و دکوراتیو، سنگ های مصنوعی، کاشی و سرامیک، پوشش های خارجی، پوشش های آلومینیومی و تکنولوژی های مربوطه، در کنار تکنولوژی های نوین مرتبط با ساخت و ساز و معماری جزو دسته محصولات و راهکارهای قابل ارائه به کشورهای ذکر شده به حساب می آیند.

مخاطبین هدف در کشورهای مقصد به سه دسته ی کلی تقسیم میشوند که بسته به نوع مصالح ساختمانی مورد نظر، حجم فروش، بازارشناسی و تحقیقات بازاریابی صورت گرفته (در صنعت ساختمان کشور مقصد) و ارتباطات موجود شرکت حس یک نگاه در آن کشور برای صادارت و فروش کالاهای ساختمانی به عنوان خریدار در نظر گرفته میشوند:

  • پخش کننده عمده (که عموما در یک صنف و بیشتر در حوزه مصالح غیر دکوراتیو و با حجم بالا فعالیت میکنند)
  • فروشنده گان و صاحبین شوروم های متریال ساختمانی (بستری مناسب برای کالاهای دکوراتیو معماری)
  • شرکت های ساختمانی و سازندگان

همچنین، جدای از بستر فروش کالا و تکنولوژی، با توجه به شرایط موجود، امکان انجام برخی مراحل پروژه در قالب خدمات پیمانکاری با ساز و کاری مشخص برای شرکت های ایرانی صاحب تخصص و تجربه به مخاطبین هدف در کشورهای مقصد فراهم است.

گروه حس یک نگاه به منظور فعالیت حرفه ای تر و اثربخش در حوزه صادرات و با توجه به ارتباطات و تخصص حوزه تکنولوژی های معماری و اشراف به بخش های مشخصی از ساخت و ساز، به شرکت های مشاور و پیمانکاری کشورهای مقصد، خدماتی از قبیل طراحی معماری و مشاوره انتخاب متریال و راهکارهای فنی ارائه میکند که این خدمت، به اثربخشی روند صادرات کالاهای مورد توافق کمک شایانی خواهد کرد.

شرکت حس یک نگاه، خدمات صادرات محصولات ساختمانی و معماری را به عنوان بخش جانبی خدمات اصلی خود (که شامل برندسازی، راهکارهای خلاق بازاریابی و فروش در بازار صنعت ساختمان، معماری و شهرسازی کشور است) با تکیه بر روابط بین المللی در کشورهای هدف، ارتباط مناسب با شرکت بین المللی حمل و نقل معتبر و قابل اعتماد و شریک تجاری با تجربه در امور بازرگانی و در راستای حمایت از تولیدات باکیفیت داخلی، ارائه میکند و آماده ی همکاری با شرکت های معتبر داخلی است.

درخواست مشاوره تلفنی (رایگان)