صادرات مصالح، تکنولوژی و خدمات ساختمانی و معماری

گروه حس یک نگاه، در راستای گسترش فعالیت های بازاریابی در حوزه بین المللی، با بهره مندی از ارتباطات بین المللی در برخی کشورها و دارا بودن شرکای تجاری با تجربه در حوزه صادرات، بازرگانی و حمل و نقل، بستر بازاریابی و فروش برخی کالاهای ساختمانی و معماری را برای تولید کننده های با کیفیت مصالح و تکنلوژی های ساختمانی و معماری فراهم کرده است.

خدمات صادرات به شرکت ها و اصناف محدودی در صنعت ساختمان قابل ارائه است. همچنین با توجه به بازار صنعت ساختمان در کشورهای مقصد، منابع موجود محلی، کیفیت و استاندارهای محلی و… مصالح و تکنولوژی های محدودی، برای صادرات توصیه میشود.

در حال حاضر کشورهای عمان، عراق، قطر، ازبکستان، تاجیکستان، گرجستان، افغانستان، هند و در مواردی خاص برخی کشورهای اروپایی از جمله آلمان، با پتانسیل مناسب برای واردات برخی کالا و خدمات با کیفیت صنعت ساخت و ساز و معماری از ایران در نظر گرفته میشود.

سنگ های ساختمانی (به شکل کوپ، اسلب و فروآری شده بسته به کشور مقصد)، مصالح سفت کاری و دیوارچینی، انواع گچ، بلوک های سبک ساختمانی، AAC، سیستم های ساخت و ساز خشک، افزودنی ها و تکنولوژي های بتن، کف پوش و دیوارپوش، دیوارها و پوشش های حجمی و دکوراتیو، سنگ های مصنوعی، کاشی و سرامیک، پوشش های خارجی، پوشش های آلومینیومی و تکنولوژی های مربوطه، در کنار تکنولوژی های نوین مرتبط با ساخت و ساز و معماری جزو دسته محصولات و راهکارهای قابل ارائه به کشورهای ذکر شده به حساب می آیند.

مخاطبین هدف در کشورهای مقصد به سه دسته ی کلی تقسیم میشوند که بسته به نوع مصالح ساختمانی مورد نظر، حجم فروش، بازارشناسی و تحقیقات بازاریابی صورت گرفته (در صنعت ساختمان کشور مقصد) و ارتباطات موجود شرکت حس یک نگاه در آن کشور برای صادارت و فروش کالاهای ساختمانی به عنوان خریدار در نظر گرفته میشوند:

  • پخش کننده عمده (که عموما در یک صنف و بیشتر در حوزه مصالح غیر دکوراتیو و با حجم بالا فعالیت میکنند)
  • فروشنده گان و صاحبین شوروم های متریال ساختمانی (بستری مناسب برای کالاهای دکوراتیو معماری)
  • شرکت های ساختمانی و سازندگان

همچنین، جدای از بستر فروش کالا و تکنولوژی، با توجه به شرایط موجود، امکان انجام برخی مراحل پروژه در قالب خدمات پیمانکاری با ساز و کاری مشخص برای شرکت های ایرانی صاحب تخصص و تجربه به مخاطبین هدف در کشورهای مقصد فراهم است.

گروه حس یک نگاه به منظور فعالیت حرفه ای تر و اثربخش در حوزه صادرات و با توجه به ارتباطات و تخصص حوزه تکنولوژی های معماری و اشراف به بخش های مشخصی از ساخت و ساز، به شرکت های مشاور و پیمانکاری کشورهای مقصد، خدماتی از قبیل طراحی معماری و مشاوره انتخاب متریال و راهکارهای فنی ارائه میکند که این خدمت، به اثربخشی روند صادرات کالاهای مورد توافق کمک شایانی خواهد کرد.

شرکت حس یک نگاه، خدمات صادرات محصولات ساختمانی و معماری را به عنوان بخش جانبی خدمات اصلی خود (که شامل برندسازی، راهکارهای خلاق بازاریابی و فروش در بازار صنعت ساختمان، معماری و شهرسازی کشور است) با تکیه بر روابط بین المللی در کشورهای هدف، ارتباط مناسب با شرکت بین المللی حمل و نقل معتبر و قابل اعتماد و شریک تجاری با تجربه در امور بازرگانی و در راستای حمایت از تولیدات باکیفیت داخلی، ارائه میکند و آماده ی همکاری با شرکت های معتبر داخلی است.

درخواست مشاوره تلفنی (رایگان)

حس یک نگاه

حس یک نگاه، گروه ایده پردازی و ارائه دهنده ی خدمات بازاریابی، فروش، برندسازی و تبلیغات بصورت تخصصی برای برندهای حوزه عمران، معماری و شهرسازی از جمله صنعت ساختمان و البته خود شهر به عنوان یک برند است.

حس یک نگاه مجموعه ای از گروه های مختلف با اعضایی متخصص در حوزه های عمران، معماری، شهرسازی، مدیریت بازاریابی، فروش، تبلیغات، برندینگ و روانشناسی است. 

تماس:

تلفن: ۰۲۱۲۲۷۲۴۰۵۹ 

آدرس ۱ :  اقدسیه، بعد از بلوار اوشان، خیابان سمیع، مجموعه ی باغ بهشت

​آدرس ۲ :  سهروی شمالی، نرسیده به مطهری، کوچه باغ، مجتمع تعالی صنعت ساختمان

حس یک نگاه در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق برای مجموعه حس یک نگاه محفوظ می باشد.۱۳۹۹