طراحی استراتژی بازاریابی و فروش اختصاصی در صنعت ساختمان

اعضای خانواده ی حس یک نگاه، تجربه مدیریت و مشاوره بازاریابی و فروش برندهای بزرگ و کوچک ملی و بین المللی در صنعت ساختمان و معماری را در کارنامه خود دارند و اکنون با در کنار هم جمع شدن این تجربیات، آمادگی لازم برای طراحی استراتژي های فروش و بازریابی و کمک به تدوین برنامه بازاریابی هوشمندانه و عملیاتی ویژه‌ی کسب و کار شما، محصول و خدمات قابل ارائه، بازار، رقبا و … را دارند.

حس یک نگاه در تدوین استراتژی های بازاریابی اختصاصی ویژه‌ی برندهای فعال در صنعت ساختمان (سازندگان، معماران، شرکت های طرح و ساخت، مشاور، سرمایه گذار و هچنین شرکت های ارائه دهندی خدمات و تجهیزات حوزه ساختمان و معماری) به خلق راهکارهایی اصولی، هوشمندانه و خلاق در راستای نیل به اهداف برند با در نظر گرفتن شرایط موجود منتج میشود. راهکارهایی که عموما پس از تدوین، با مشاوره و آموزش حس یک نگاه توسط منابع موجود برند قابل پیاده سازی است. تحت این حالت و بنا به شرایط منحصر به فرد هر برند، حس یک نگاه به عنوان مکمل بخش مهمی از واحد بازاریابی و فروش فعالیت میکند.

نکته حائز اهمیت در خصوص خدمات مربوط به طراحی استراتژی، حفط امانت داری و تعهد به برندهایی است که در این مسیر حس یک نگاه را به عنوان مشاور و طراح رویکردهای بازاریابی و فروش انتخاب کرده یا میکنند. برای این منظور و با توجه به نحوه همکاری با برخی برندها، گاها محدودیت هایی در همکاری با برندهای هم صنف از سوی حس یک نگاه در راستای تعهد همکاری حرفه ای رعایت میشود.

دریافت مشاوره رایگان