طراحی استراتژی بازاریابی و فروش اختصاصی

اعضای خانواده ی حس یک نگاه، تجربه مدیریت و مشاوره بازاریابی و فروش برندهای بزرگ و کوچک ملی و بین المللی در صنعت ساختمان و معماری را در کارنامه خود دارند (برای مشاهده ی برخی از مشتریان کلیک نمایيد) و اکنون با در کنار هم جمع شدن این تجربیات، آمادگی لازم برای طراحی استراتژي های فروش و بازریابی و کمک به تدوین برنامه بازاریابی و همچنین برنامه اجرایی فروش را بر اساس کسب و کار شما، محصول و خدمات قابل ارائه، بازار، رقبا و … را دارند. در این خصوص و بنا به شرایط منحصر به فرد هر برند، حس یک نگاه مکمل بخش مهمی از واحد بازاریابی و فروش خواهد بود.

نکته حائز اهمیت در خصوص خدمات مربوط به طراحی استراتژی، حفط امانت داری و تعهد به برندهایی است که در این مسیر حس یک نگاه را به عنوان مشاور و طراح رویکردهای بازاریابی و فروش انتخاب کرده یا میکنند. برای این منظور و با توجه به نحوه همکاری با برخی برندها، گاها محدودیت هایی در همکاری با برندهای هم صنف از سوی حس یک نگاه در راستای تعهد همکاری حرفه ای رعایت میشود.

اطلاعات بیشتر و مشاوره

حس یک نگاه

حس یک نگاه، گروه ایده پردازی و ارائه دهنده ی خدمات بازاریابی، فروش، برندسازی و تبلیغات بصورت تخصصی برای برندهای حوزه عمران، معماری و شهرسازی از جمله صنعت ساختمان و البته خود شهر به عنوان یک برند است.

حس یک نگاه مجموعه ای از گروه های مختلف با اعضایی متخصص در حوزه های عمران، معماری، شهرسازی، مدیریت بازاریابی، فروش، تبلیغات، برندینگ و روانشناسی است. 

تماس:

تلفن: ۰۲۱۲۲۷۲۴۰۵۹ 

آدرس ۱ :  اقدسیه، بعد از بلوار اوشان، خیابان سمیع، مجموعه ی باغ بهشت

​آدرس ۲ :  سهروی شمالی، نرسیده به مطهری، کوچه باغ، مجتمع تعالی صنعت ساختمان

حس یک نگاه در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق برای مجموعه حس یک نگاه محفوظ می باشد.۱۳۹۹