طراحی کمپین های خلاق و تبلیغات هوشمندانه

به عنوان بخش مهمی از خدمان بازاریابی، برندینگ و فروش، حس یک نگاه با در نظر گرفتن شرایط درونی و بیرونی کسب و کار شما (محصول، خدمات، توانایی ها، بازار، رقبا، رفتار مصرف کننده، مخاطب و …) راهکارهای هدفمندی را عموما در قالب کمپین ارائه میدهد. شما حتی میتوانید مجری کمپین های خود باشید و حس یک نگاه در این صورت در قالب مشاور به ایده پردازی اختصاصی و رسالت های حرفه ای خود میپردازد. حس یک نگاه از عناصر زیر بهره میبرد:

  • آشنایی به بازار صنعت ساختمان و معماری
  • علم تبلیغات و بکارگیری روانشناسی مخاطب
  • تخصص بازاریابی و برندسازی
  • خلاقیت
  • و البته به کمک شما شناخت عمیق نسبت به کسب و کار و نیاز شما در بازار فعلی و آتی

حس یک نگاه با اینکه با بیلبرد، استند، تبلیغات چاپی در مجلات، نمایشگاه ها و … لزوما مخالف نیست اما به ندرت پیشنهادهایی از این جنس به شکل معمو ارائه میکند. بنابراین، محدود به بکارگیری رسانه های رایج نبوده بلکه یا رسانه ای منحصرا برای شما ساخته یا راهکاری خلاقانه برای معرفی و ترویج شما به شیوه ای درخور و منطبق با هویتتان طراحی میکند.

 

اطلاعات بیشتر و مشاوره

حس یک نگاه

حس یک نگاه، گروه ایده پردازی و ارائه دهنده ی خدمات بازاریابی، فروش، برندسازی و تبلیغات بصورت تخصصی برای برندهای حوزه عمران، معماری و شهرسازی از جمله صنعت ساختمان و البته خود شهر به عنوان یک برند است.

حس یک نگاه مجموعه ای از گروه های مختلف با اعضایی متخصص در حوزه های عمران، معماری، شهرسازی، مدیریت بازاریابی، فروش، تبلیغات، برندینگ و روانشناسی است. 

تماس:

تلفن: ۰۲۱۲۲۷۲۴۰۵۹ 

آدرس ۱ :  اقدسیه، بعد از بلوار اوشان، خیابان سمیع، مجموعه ی باغ بهشت

​آدرس ۲ :  سهروی شمالی، نرسیده به مطهری، کوچه باغ، مجتمع تعالی صنعت ساختمان

حس یک نگاه در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق برای مجموعه حس یک نگاه محفوظ می باشد.۱۳۹۹